ip connect

Teletechnik

Miejsce pracy: Rybnik

Zadania:

– Praca w zespole zajmującym się wdrożeniami systemów radiokomunikacyjnych i teleinformatycznych

– Serwis i modernizacja wdrożonych systemów

– Obsługa abonentów sieci telekomunikacyjnych

Wymagania:
– Wykształcenie średnie, kierunkowe: teleinformatyka, informatyka, telekomunikacja
(lub podobne)

– Język angielski w stopniu podstawowym

– Podstawowa znajomość sieci komputerowych

– Podstawowa znajomość administracji systemów operacyjnych windows i linux

– Gotowość do wyjazdów służbowych

– Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania uprawnień

– Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

– Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

– Podstawowa znajomość instalacji elektrycznych do 1000V

Oferujemy:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

– Kontakt z najnowszymi technologiami radiokomunikacyjnymi

– Możliwość wdrażania nietypowych, innowacyjnych projektów

– Możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Zatrudnimy absolwentów, lub uczniów ostatnich klas techników.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uwaga dla kandydatów:

Oferty pracy składane poza informatycznym systemem rekrutacyjnym prosimy  zaopatrzyć w zapis wyrażający wyraźną dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez IP Connect sp z o.o.. w procesie rekrutacji.

Brak zgody uniemożliwi rozpatrzenie otrzymanej oferty pracy.

Wzór zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IP Connect sp z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 O Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IP Connect sp. z o.o.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IP Connect sp z o.o. dla potrzeb przyszłych rekrutacji."

IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

Projekt i realizacja: e-graficy.pl