IP Connect wzbogacił swoją ofertę produktową

IP Connect wzbogacił swoją ofertę produktową

Nasz nowy partner to Schnoor Industrieelektronik -firma która opracowuje indywidualne rozwiązania radiowe i komunikacyjne

IP Connect wzbogacił właśnie swoją ofertę produktową. Nasz nowy partner to Schnoor Industrieelektronik, firma która opracowuje indywidualne rozwiązania radiowe i komunikacyjne dla klientów z sektora morskiego, bezpieczeństwa publicznego, transportu publicznego, przemysłu i energii.

Od planowania, zarządzania projektami, przez rozwój sprzętu i oprogramowania dostosowanego do klienta po produkcję, instalację infrastruktury, integrację systemu, wsparcie i konserwację – firma oferuje wszystko w jednym gotowym do użycia rozwiązaniu. Firma Schnoor Industrieelektronik powstała w 1990 roku. Posiada swoje biura w Berlinie, Hamburgu, Monachium i Saarbrücken, które zapewniają elastyczne, niezawodne i zorientowane na klienta wsparcie. W roku 2003 Schnoor Industrieelektronik przejął działalność w zakresie analogowych systemów radiowych od Motoroli. Schnoor Industrieelektronik zalicza się do najbardziej innowacyjnych MŚP w Niemczech i została uznana za jednego z wiodących innowatorów, po raz czwarty z rzędu.

Bezpieczna komunikacja jest decydująca i niezbędna dla większości użytkowników. W dzisiejszych czasach inteligentne rozwiązania komunikacyjne w wielu obszarach są bardziej skuteczne niż prosty punkt widzenia. Gotowy system radiowy nie istnieje, sukces firmy opiera się na specyficznych potrzebach klienta. Indywidualne wymagania różnych podejść do rozwiązania z oprogramowaniem, sprzętem i technologią.

KONTAKT

IP Connect Sp. z o.o.
ul. Lipowa 17
44-207 Rybnik

tel. +48 32 429 51 50
fax. +48 32 429 51 52

INTERNET

tel. +48 32 429 51 47

Zgłaszanie awarii

tel. +48 691 457 068
w godz. 8.00 - 21.00