ip connect

Asystentka

ASYSTENTKA

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu.

Zadania:

  • organizowanie i obsługa spotkań, zebrań, itp.
  • organizowanie podróży służbowych (zamawianie biletów lotniczych, rezerwacja miejsc hotelowych, rozliczanie delegacji...)
  • prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu
  • archiwizacji dokumentacji przychodzącej/wychodzącej
  • zakupy administracyjno-gospodarcze

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe/ średnie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie na stanowisku asystentki mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera – MS Office – Word, Excel, Power Point
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • kreatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowę na staż na początek,
  • Niekorporacyjną atmosferę w pracy,
  • Miejsce gdzie możesz być sobą,
  • Wsparcie innych,
  • Twórczą energię,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta powinna zawierać CV oraz klauzulę o ochronie danych osobowych:
 ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. ).

IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

Projekt i realizacja: e-graficy.pl