ip connect

 


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/vhosts/hosting204264.a2fdc.netcup.net/ipconnect.pl/httpdocs/templates/gk_msocial/lib/framework/helper.layout.php on line 117

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/vhosts/hosting204264.a2fdc.netcup.net/ipconnect.pl/httpdocs/includes/application.php on line 536

O firmie

Firma IP Connect Sp. z o.o. (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) dysponuje prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Jest dostawcą internetu w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Zajmuje się też dostawą systemów lokalizacji i monitorowania pojazdów oraz innych obiektów. GPS umożliwia implementację różnego typu konfiguracji systemu zgodnie z preferencjami klienta/użytkownika. 

 

IP Connect jest także autoryzowanym dystrybutorem infrastruktury TETRA firmy ROHILL. W oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez ponad 30 lat, firma ROHILL stała się jednym z wiodących dostawców infrastruktury TETRA. Rozwiązania firmy Rohill zaspokajają potrzeby odbiorców sektora bezpieczeństwa publicznego z całego świata.

 

rohill-180

 

 

System TetraNode jest rezultatem wielu lat pracy i badań mających na celu dostarczenie najlepszego, najbardziej wszechstronnego rozwiązania, wszędzie tam, gdzie łączność ma specjalne znaczenie, a użytkownicy pracują w szczególnie trudnych warunkach. TetraNode łączy w sobie wiele współczesnych trendów by zaoferować naprawdę rewolucyjny, przyszłościowy i zawierający w sobie zaskakującą ilość unikalnych rozwiązań system oparty o standard TETRA. Czasy zestawiania połączeń oraz opóźnienia transmisji głosu zostały w całej sieci ograniczone do minimum. Rohill zaprojektował swój produkt w prawdziwym duchu TETRY, dając klientowi możliwość pełnej kontroli i dostępu do systemu. Bezpieczeństwo sieci zostało znacznie podniesione poprzez zastosowanie pełnego zestawu funkcji uwierzytelniających, szyfrowania i zdalnej obsługi. Innowacyjne rozwiązania nadmiarowości i trybu fallback (awaryjnego) pozwalają na praktyczne wyeliminowanie sytuacji, w której sieć jest niedostępna dla użytkownika, co jak wiadomo jest wspólną, bardzo frustrującą cechą wszystkich systemów radiokomunikacyjnych przedkładających komercję nad bezpieczeństwo. Rohill, to firma, która łączy i integruje systemy Tetra z systemami LTE.

 
IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

  

Projekt i realizacja: e-graficy.pl