ip connect

 


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/vhosts/hosting204264.a2fdc.netcup.net/ipconnect.pl/httpdocs/templates/gk_msocial/lib/framework/helper.layout.php on line 117

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/vhosts/hosting204264.a2fdc.netcup.net/ipconnect.pl/httpdocs/includes/application.php on line 536

RODO - Ochrona danych osobowych

 

 

Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest  IP Connect sp z o.o .z siedzibą w Rybniku (44-207), przy ul. Lipowej 17, dalej zwana Administratorem.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane przetwarzane są przez nas w celu:

  • świadczenia naszych usług
  • przechowywania danych archiwalnych dla potrzeb rachunkowych i podatkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • prowadzenia postępowań sądowych i windykacyjnych, 

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?

Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas z Państwem umów lub w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Administratora w wypadku wyrażenia stosownych zgód,  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Jakie są Twoje prawa w stosunku do danych?

Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Państwa zgody lub na czas wykonania łączącej nas z Państwem umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Masz prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuacje oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także  w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym,  cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.


Odbiorcy danych osobowych.

Państwa dane osobowe udostępniane są podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie ale tylko w celu i zakresie niezbędnym do realizacji ww celów: podmiotowi świadczącemu na naszą rzecz usługi doradztwa prawnego, finansowego i kadrowego w celu realizacji usług, z których Państwo korzystają- przy czym te podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z Administratorem Danych Osobowych i wyłącznie z jego poleceniami  oraz organom publicznym, bankom w przypadku gdy przewidują to przepisy prawa.

Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Dane  nie będą przekazywane .


Okres przechowywania danych.

Państwa dane są przechowywane dopóty, dopóki trwa zawarta umowa o usługi telekomunikacyjne lub powiązane, a także po jej zakończeniu po to, by:

  • prowadzić statystyki i archiwa, wykonać obowiązki, które wynikają z przepisów prawa,
  • dochodzić roszczeń w związku z wykonywaniem umowy.


Uprawnienia w związku z przekazanymi danymi osobowymi.

W związku z ich pozyskaniem, przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się na podstawie udzielonej zgody, przysługuje Państwu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Mogą Państwo realizować swoje prawa, wysyłać pytania dotyczące danych osobowych kontaktując się z nami za pośrednictwem dowolnego kanału komunikacyjnego:
- wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- wysyłając na adres korespondencyjny: IP Connect sp z o.o.; Lipowa 17; 44-207 Rybnik

Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi związanej z przetwarzaniem danych osobowych do organu nadzorczego. Takim organem jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 , 00-193 Warszawa.

Czy podanie danych jest niezbędne?

Nie jest to konieczne, jednak jeśli Państwa życzeniem jest zawrzeć za naszym pośrednictwem umowę na usługę telekomunikacyjną lub powiązaną, muszą Państwo przekazać informacje takie jak: - imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, numer telefonu, adres e-mail PESEL. W przypadku niepodania tych danych, nie będzie możliwa realizacja umowy związanej ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych  oraz usług powiązanych.

Obowiązujące przepisy prawa mogą również wymagać podania innych danych bez których  nie moglibyśmy wystawiać faktur, przechowywać informacji niezbędnych do rozpatrywania reklamacji.

Państwa dane są przetwarzane automatycznie, jednak nie służą do profilowania w jakimkolwiek zakresie. Gwarantujemy prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych .

 

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

 
 
IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

  

Projekt i realizacja: e-graficy.pl