ip connect

 

 

Dlaczego tranking publiczny?

 

To doskonałe rozwiązanie jeśli:

  • Potrzebujesz szybkiej łączności,
  • Chcesz uniknąć uciążliwego wybierania numeru,
  • Szukasz rozwiązania gdzie jednym przyciskiem, w ułamku sekundy rozpoczynasz rozmowę,
  • Chcesz rozmawiać bez ograniczeń czasowych,
  • Potrzebujesz łączności grupowej.

Rozwiązanie trankingowe oferowane przez IP Connect to abonencki system radiokomunikacyjny. Gwarantuje on wygodne, szybkie oraz wysokiej jakości połączenia, które realizowane są za pośrednictwem automatycznej stacji
retransmisyjnej, pełniącej rolę centrali. Wysoko umieszczony system antenowy pozwala na uzyskanie zasięgu łączności znacznie większego, niż w sieciach konwencjonalnych.

Do korzystania z oferowanej przez nas łączności trankingowej nie trzeba ubiegać się o przydział częstotliwości. Wystarczy podpisać umowę abonencką. Opłata abonamentowa jest zryczałtowana, niezależnie od liczby połączeń. Nie musisz także inwestować w zakup radiotelefonów, gdyż w ramach świadczonych usług możesz również je wypożyczyć.

Nasz publiczny system trankingowy jest niezastąpiony dla służb terenowych, transportowych, ochrony mienia i obiektów, a także dla firm i przedsiębiorstw niezależnie od profilu działalności, jeśli charakter pracy wymaga częstego przemieszczania się ludzi i utrzymania z nimi ciągłej łączności.

Będąc abonentem będziesz stale w zasięgu.

 

 
IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

  

Projekt i realizacja: e-graficy.pl