ip connect

 

Aktualności

Dziękujemy za spotkanie na Targach Polsecure 2024

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nas podczas tegorocznych targów Polsecure 2024 w Kielcach.

Było to dla nas niesamowitym doświadczeniem, przedstawić Wam w tym roku wielozakresowy radiotelefon firmy TAIT TP9700, porozmawiać o różnych rozwiązaniach które w taki lub inny sposób można rozszerzyć o nowe funkcjonalności. Bawiliśmy się wspólnie nawiązując łączność z pomocą panelowej antenty satelitarnej, firmy KYMETA dzięki łączności systemu ONE WEB, to były wyjątkowe ciekawe i barwne dni, w końcu z wieloma z Was mogliśmy się spotkać osobiście, za co serdecznie dziękujemy.

W przyszłym roku obiecujemy przedstawić jeszcze więcej ciekawych rozwiązań w systemach radiołączności.

Pozdrawiamy Serdecznie,
Zespół IP Connect

MWC Barcelona 2024

 

 

W dniach 26-29 Luty 2024 odbędzie się impreza MWC w Barcelonie, wielu prelegentów, w tym tematy które najbardziej nas interesują, dotyczące łączności bezprzewodowej, dla nas to nie tylko możliwość spotkania się z wami, ale także wysłuchania niesamowitych wykładów przedstawiających najnowsze trendy technologiczne, oraz takie które mają w przyszłości spore szanse na wprowadzenie.

 

Barcelona to nie tylko prelekcje i warsztaty ale możliwość wysłuchania niesamowitych wykładów wielu wizjonerów, którzy analizując trendy, będą w stanie powiedzieć jak najnowsze technologie wpłyną na nasze życie, a także jak zrewolucjonizują branżę łączności bezprzewodowej. Takie wydarzenie, to nie tylko możliwość pogłębienia wiedzy czy wzięcia udziału w warsztatach, ale także gorące dyskusje i wymiana doświadczeń na najwyższym europejskim poziomie, to jak? zobaczymy się w Barcelonie?

 

18 Kwietnia - Dzień Radioamatora


Wszystkim radioamatorom, życzymy samych udanych wywołań, w tym szczególnym dniu winniśmy się pochylić nad tymi, którzy swoją pasję wykorzystali dla dobra innych w kluczowych momentach, w historii naszego kraju.

Wszystkiego dobrego, życzy
Zespół IP Connect
 
 

Zespół IP Connect zaprezentował hybrydowe rozwiązanie Tetra/LTE

Innowacyjne rozwiązanie producenta Rohill oraz firmy Druid Software pozwalające na pełną integrację sieci TETRA z sieciami szerokopasmowymi 4G/5G po raz pierwszy zaprezentowaliśmy naszym klientom w Warszawie dnia 18 grudnia 2023r.

 

          

Hybrydowe rozwiązanie pozwala na swobodny wybór standaryzowanych przez 3GPP aplikacji MCX, zachowując jednocześnie doskonałą przepustowość oraz standardy komunikacji krytycznej. Dzięki płynnemu przejściu technologicznemu z sieci Tetra do prywatnych sieci GSM rozwiązanie to zapewnia rozszerzony zasięg i doskonałą łączność oraz wygodę użytkowania.

 

 

Targi Kielce POLSECURE 23-25.042024

Zaproszenie!

Serdecznie zapraszamy do Targi Kielce S.A. w dniach od 23 do 25 Kwietnia 2024 roku. Będzie można zobaczyć nowości z brańży radiotelekomunikacyjnej, poszerzyć swoją wiedzę a także zobaczyć prezentację najnowszych rozwiązań które wdrażamy na codzień.

Serdecznie zapraszamy, spotkajcie się z nami w Hali F na stanowisku 21, czekamy na Was.
Zespół IP Connect

Życzenia Świąteczne

TELOX SMART GATEWAY TG-800

 

 

TELOX SMART GATEWAY TG-800 to najnowocześniejszy moduł komunikacyjny zaprojektowany tak, aby bez wysiłku ułatwiać bezproblemową łączność i współpracę w Twojej organizacji. Wyposażony w najnowocześniejsze, profesjonalne chipy przetwarzające głos, może poszczycić się autonomicznym systemem rozpoznawania głosu, który przekracza tradycyjne bariery w komunikacji audio.

 

Zaawansowana technologia kodeków audio zastosowana w TG-800 zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku i niezrównaną stabilność, eliminując potrzebę ręcznej regulacji. Jego solidne możliwości adaptacji DSP usprawniają procesy poprzez inteligentne dekodowanie i kodowanie dźwięku, zwiększając w ten sposób wydajność operacyjną bez żadnych przestojów. Wejdź w przyszłość bezproblemowej komunikacji dzięki SMART GATEWAY TG-800, w którym technologia działa niestrudzenie w tle, zapewniając Twojemu zespołowi łączność i produktywność, a wszystko to przy zachowaniu przystępnego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

 

PMRExpo - Zespół IP Connect brał udział w tegorocznych targach w Kolonii w dniach 28 do 30 listopada 2023r.

 

Podczas prestiżowych targów bezpieczeństwa publicznego i infrastruktury krytycznej  wystawcy  zaprezentowali  najnowsze technologie i  rozwiązania bezpieczeństwa publicznego oraz rozwiązań dla biznesu. Innowacyjne rozwiązanie przedstawił producent Rohill wraz z firmą Druid Software: hybrydowe rozwiązanie pozwalające na pełną integrację sieci TETRA z sieciami szerokopasmowymi 4G/5G.

Nowatorskie rozwiązanie przedstawił producent Tait, którego jesteśmy partnerem biznesowym –radiotelefon TP9700 -  pierwszy na świecie wielopasmowy terminal w standardzie DMR Tier 2  i 3, który można konfigurować do pracy zarówno  w pasmie VHF i UHF.  Na uwagę zasługują radiotelefony przewoźne serii TM9300, które dostępne są w szerokiej gamie głowic sterujących (pojedynczych lub podwójnych), do montażu stacjonarnego lub zdalnego sterowania. Na zdjęciu przedstawiamy głowicę zdalnego sterowania model TM9355 TCH4.

    

          

Bezprecedensowa łączność, technologia WiFi 7!

 

Wi-Fi 7 to najnowsze osiągnięcie w sieciach bezprzewodowych, które może zrewolucjonizować sposób, w jaki łączymy się i komunikujemy. Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą od sieci, entuzjastą technologii, czy po prostu ciekawi Cię przyszłość łączności bezprzewodowej, powinieneś zrozumieć podstawy koncepcji technologii Wi-Fi7.

Co to jest Wi-Fi 7? Wi-Fi 7, siódma i najnowsza generacja Wi-Fi, została zaprojektowana tak, aby zapewnić niezrównaną wydajność. Ma na celu zapewnienie niezwykle wysokiej przepustowości, deterministycznego niskiego opóźnienia i zwiększonej przepustowości sieci, umożliwiając wciągające i bogate w treść doświadczenia bezprzewodowe w najnowocześniejszych aplikacjach, takich jak XR, gry, przesyłanie strumieniowe 4K/8K i współpraca w czasie rzeczywistym.

Jak widać nowe przepustowości dadzą nowe możliwości, które wkrótce staną się dostępne dla każdego, ciągły rozwój technologiczny połączeń bezprzewodowych daje nowe warunki do rozwoju naszych pasji, ale także całej gałęzi przemysłu IT, czy będzie to przełomowa technologia, która zlikwiduje obecne problemy z opóźnieniem połączeń i przepustowością? Zobaczymy.

IP CONNECT członkiem Stowarzyszenia DMR

 

Dnia 26 października 2023r. Spółka IP Connect stała się członkiem Stowarzyszenia DMR, które od roku 2005 wspiera Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych w procesie normalizacji DMR, odgrywając kluczową rolę w kontaktach między organami regulacyjnymi  i normalizacyjnymi na całym świecie  oraz wspierając jednocześnie producentów i użytkowników radiotelefonów.

Wierzymy, że dzięki przynależności do  Stowarzyszenia DMR i dostępowi do najnowszych rozwiązań i aplikacji DMR zapewnimy naszym Klientom najwyższy poziom usług.

 

Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów jak i chętnych programistów!

 
IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

  

Projekt i realizacja: e-graficy.pl